Мікрофонні кабелі GEWA XLR-XLR

Показати
Сортування
Код товару: 65554
1 176 грн.

Мікрофонні кабелі Гева XLR-XLR в магазині МузЛайн

Ніякі, навіть найдорожчі акустичні системи не здатні якісно виконувати своє призначення без хороших сполучних ліній. Міжнародним стандартом комутації вважаються мікрофонні кабелі xlr-xlr, використовувані для балансного підключення і симетричної передачі сигналу. Щоб бути впевненим у чистоті звуку, магазин "Музлайн" пропонує вибрати і замовити інвентар від відомого бренду Гева.

Асортимент німецької компанії включає не тільки скрипка, електрогітари, барабани та інші інструменти, а й велика кількість пристосувань для них та іншої музичної апаратури. У їх числі:

Виробник підтримує максимально доступну вартість і високий рівень якості своєї продукції. Вся вона відрізняється відсутністю шумів і спотворень при експлуатації, а також вражаючою прозорістю звучання, тому придбання такої техніки стане відмінним рішенням не тільки для музикантів-любителів, але і для справжніх професіоналів.

Як підібрати шнур?

Як вже говорилося раніше, кабелі для мікрофонів xlr xlr - саме універсальне рішення при роботі зі звуком. Їх з однаковим успіхом використовують в студіях звукозапису, на концертних і знімальних майданчиках, та й просто в польових умовах.

Таку надійність аксесуар отримав завдяки своєму роз’єму, назва якого розшифровується з англійської як:

  • x-серія;
  • l-засувка;
  • r-синтетична еластична гума.

Такий роз’єм на 100% захищений від мимовільного відключення, обривів і люфтів під час роботи.

Шнури Gewa досить гнучкі, міцні і довговічні, що дозволить без зайвих проблем і переживань застосовувати їх в будь-яких ситуаціях. Крім того, фірма подбала про різноманітність розмірів, адже довжина проводу - головна запорука правильного його розташування. При її виборі варто враховувати не тільки проміжок між обладнанням, але і можливість появи «перешкод» на шляху.

Якщо потрібна величина занадто значна, найкраще звернути увагу на радіосистеми з ручним мікрофоном або наголовним. Такі пристрої здатні передавати музику і голос на далекі відстані без спотворень і втрат за допомогою радіохвиль.

Купівля та ціни

Продаж різних з’єднувачів і комплектуючих відкрита в Muzline. Фото, огляди та реальні відгуки в каталозі на сайті допоможуть вам порівняти моделі між собою і придбати найбільш підходящу, а швидка доставка – отримати посилку в рідному місті клієнта.

Читати повністю